Karakter boyutu :
Rize‘de 18 İl Başkanı 18 Gönül Sofrasına Konuk Oldu

Rize‘de 18 İl Başkanı 18 Gönül Sofrasına Konuk Oldu

Tarih 20 Mayıs 2019, 17:11 Editör reşat tula

Teşkilat çalışmaları ve toplantılar dolayısıyla Rize’ye gelen Karadeniz bölgesindeki 18 İl başkanı İftar programında Rize’deki 18 ayrı eve konuk olarak iftarını açtı.

Teşkilat çalışmaları ve toplantılar dolayısıyla Rize’ye gelen Karadeniz bölgesindeki 18 İl başkanı İftar programında Rize’deki 18 ayrı eve konuk olarak iftarını açtı.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı başkanlığında Rize İl başkanlığının ev sahipliğinde Karadeniz bölgesi il başkanları toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının ardından 18 il başkanını Rize’de ağırlayacak olan AK Parti Rize İl başkanlığı ramazan boyunca rutin olarak gerçekleştirdikleri “Gönül Sofralarında Buluşuluyoruz” programıyla ev ziyaretleri ve iftar programlarına 18 il başkanını da dahil etti. Ordu il Başkanı Halit Tomakin ise izinli olduğu için programa katılamadı.

18 il başkanı beraberindeki Rize belediye başkanı Rahmi Metin, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, ana kademe il yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolu yönetim kurulu üyeleriyle birlikte daha önceden belirlenmiş ve Gönül sofralarında buluşuyor programı kapsamında ziyaret edilecek 18 ayrı eve konuk olarak iftarlarını açtı.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar programları dolayısıyla hem il başkanları hem de ev sahipleri memnuniyetlerini dile getirdi. Ramazanın maneviyatına uygun olan birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirme adına son derece önemli bir program olduğu dile getirildi. İl başkanları karşılaştıkları sıcaklık, samimiyet ve misafirperverlikten dolayı Rize’de yapabilecekleri en iyi iftar programını gerçekleştirdiklerini ayrıca ifade ettiler.

Genel Merkez Teşkilat başkan Yardımcısı Muhammed Avcı, “ il başkanlarımızı Rize’de ağırladık. Son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İftarda Rize’de olacak il başkanlarımız için özel bir program yapalım dedik ve hep birlikte bir yerde iftar açmak yerine İl başkanlığımızın organize ettiği gönül sofralarında buluşuyoruz programı kapsamına 18 ayrı hemşerimizin konuğu olalım dedik. Son derce güzel bir program oldu hem il başkanlarımız hem de Rizeli hemşerilerimiz bu programdan son derece mutluluk duydu." dedi

Rize’de gerçekleştirilen toplantıya ve iftar programına katılan il başkanları şunlar oldu; Amasya Mehmet Ünek, Artvin Şenol Alpaslan, Bartın Turhan Kalaycı, Bayburt Hacı Ali Polat, Bolu Nurettin Doğanay, Çorum Yusuf Ahlatcı, Düzce Mustafa Keskin, Giresun Kenan Tatlı, Gümüşhane Celalettin Köse, Karabük İsmail Altınöz, Kastamonu Doğan Ünlü, Rize İshak Alim, Samsun Ersan Aksu, Sinop Uğur Giresun, Tokat Metin Polat, Trabzon Haydar Revi, Zonguldak Zeki Tosun.


Rize Haberleri

BAŞKAN METİN, KUR’AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI..

BAŞKAN METİN, KUR’AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI.. Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Müftülüğü Çaykur Ziraat “Safa Kur’an Kursu”nun açı...

RİZE’DE ÖĞRENCİLER 32 TON ELEKTRONİK ATIK TOPLADI…

RİZE’DE ÖĞRENCİLER 32 TON ELEKTRONİK ATIK TOPLADI… Rize Belediyesi ile Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜBİSAD) tarafından 2018-2019 eğitim öğretim yılınd...

Tüm Fotoğraflar    

  22.01.2020
 

22.01.2020..

İzlenme: 1

   
  21.01.2020
 

21.01.2020..

İzlenme: 1

   
  20.01.2020
 

20.01.2020..

İzlenme: 11

   
  18.01.2020
 

18.01.2020..

İzlenme: 24

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar