Karakter boyutu :
LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR

LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR

Tarih 26 Mart 2021, 11:32 Editör reşat tula

LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR

Basın İlan Sitesi İlan Portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre; Trabzon sağlık müdürlüğü sağlık bilimleri üniversitesi kanuni eğitim ve araştırma hastanesi açık ihale usulü ile sonuç karşılığı genetik test hizmet alımı yaptırmak istemektedir. 

Ayrıntılı bilgiye göre EKAP'ta yer alan ihale dökümanı içinde bulunan şartnameden ulaşabilir. İhale konusu hizmet alımı işe başlama tarihinden itibaren 36 ay devam edecektir. 

Trabzon kanuni eğitim ve araştırma hastanesi yomra Trabzon adresinde yapılacak ihaleye son teklif verme 05.04.2021 günü saat 10:30’a kadardır. 

İhaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ve detaylı bilgi için TIKLAYIN. 


Basın - İlan

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA  MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR