Karakter boyutu :
İÇME SUYU ve ATIK SU PAKET ARITMA TESİSLERİ YAPTIRILACAKTIR

İÇME SUYU ve ATIK SU PAKET ARITMA TESİSLERİ YAPTIRILACAKTIR

Tarih 01 Nisan 2021, 13:12 Editör reşat tula

İÇME SUYU ve ATIK SU PAKET ARITMA TESİSLERİ YAPTIRILACAKTIR

Basın İlan Sitesi İlan Portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre; Beşikdüzü organize sanayi bölgesi içme suyu ve atık su paket arıtma tesisleri yaptırmak istemektedir. 

Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dökümanın içinde bulunan şartnameden ulaşabilir. İhale konusu yapım işine sözleşme tarihinden itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak başlanarak 180 gün içinde iş bitirilecektir. 

Trabzon valiliği yatırım izleme ve koordinasyon başkanlığı toplantı salonunda yapılacak olan ihaleye son teklif verme 14.04.2021 günü saat 10:00’a kadardır. 

İhaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ve detaylı bilgi için TIKLAYIN. 


Basın - İlan

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA  MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR