Karakter boyutu :
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Tarih 03 Nisan 2021, 18:29 Editör reşat tula

TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR

Basın İlan sitesi ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre; Artvin il sağlık müdürlüğü açık ihale usulü ile temizlik malzemesi almak istemektedir. 

Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale döküman içinde bulunan şartnameden ulaşılabilir. İhale konusu mallar Artvin il sağlık müdürlüğü deposu, Ardanuç entegre ilçe hastanesi deposu, Murgul entegre ilçe hastanesi deposuna sözleşme imzalanmasına müteakip en geç 45 takvim günü içerisinde teslim edilecektir. 

Artvin il sağlık müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak olan ihaleye son teklif verme 09.04.2021 günü saat 14:00’a kadardır. 

İhaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ve detaylı bilgi için TIKLAYIN. 


Basın - İlan

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA  MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR