Karakter boyutu :
GIDA MADDELERİ ve MUHTELİF İHTİYAÇ MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR

GIDA MADDELERİ ve MUHTELİF İHTİYAÇ MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR

Tarih 03 Nisan 2021, 18:30 Editör reşat tula

GIDA MADDELERİ ve MUHTELİF İHTİYAÇ MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR

Basın İlan Sitesi İlan Portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre; Trabzon gençlik spor il müdürlüğü açık ihale usulü ile 2021 yılı gıda maddeleri ve muhtelif ihtiyaç maddeleri satın almak istemektedir. 

Ayrıntılı bilgiye göre EKAP'ta yer alan ihale dökümanı içinde bulunan şartnameden ulaşabilir. İhale konusu mal alımına sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 31.12.2021 tarihine kadar ürün teslimatları idaremiz talebi doğrultusunda günlük haftalık veya aylık olarak peyderpey yapılacaktır. 

Trabzon gençlik spor il müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak ihaleye son teklif verme 16.04.2021 günü saat 10:00’a kadardır. 

İhaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ve detaylı bilgi için TIKLAYIN. 


Basın - İlan

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA  MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR