Karakter boyutu :
CNHRP KAPSAMINDA KULLANILMAK ÜZERE MAL ALIMI YAPILACAKTIR.

CNHRP KAPSAMINDA KULLANILMAK ÜZERE MAL ALIMI YAPILACAKTIR.

Tarih 06 Nisan 2021, 18:06 Editör reşat tula

CNHRP KAPSAMINDA KULLANILMAK ÜZERE MAL ALIMI YAPILACAKTIR.

Basın İlan sitesi ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre; Artvin orman bölge müdürlüğü açık ihale usulü ile Şavşat ve Yusufeli orman işletme müdürlüklerinde CNHRP kapsamında kullanılmak üzere mal alımı yapmak istemektedir. 

Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale döküman içinde bulunan şartnameden ulaşılabilir. İhale konusu mal alımına sözleşmenin imzalanmasına müteakip başlanarak 20 takvim günü içerisinde mallar teslim edilmiş olacaktır. 

Şavşat orman işletme müdürlüğü müdür yardımcısı odasında yapılacak olan ihaleye son teklif verme 16.04.2021 günü saat 14:00’a kadardır. 

İhaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ve detaylı bilgi için TIKLAYIN. 


Basın - İlan

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA  MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR