Karakter boyutu :
YUSUFELİ (USHUM) YAYLASI MERA ISLAHI YAPTIRILACAKTIR

YUSUFELİ (USHUM) YAYLASI MERA ISLAHI YAPTIRILACAKTIR

Tarih 06 Nisan 2021, 18:07 Editör reşat tula

YUSUFELİ (USHUM) YAYLASI MERA ISLAHI YAPTIRILACAKTIR

Basın İlan Sitesi İlan Portalı ilan.gov.tr'de yer alan duyuruya göre; Yusufeli Orman işletme müdürlüğü açık ihale usulü ile i Orman işletme müdürlüğü (ushum) yaylası mera ıslahı için hizmet alımı yapmak istemektedir. 

Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale döküman içinde bulunan şartnameden ulaşılabilir. İhale konusu yapım işine sözleşme tarihinden itibaren 5 gün içinde başlanarak 60 gün içinde iş bitirilecektir. 

Yusufeli Orman işletme müdürlüğü müdür yardımcısı odasında yapılacak olan ihaleye son teklif verme 09.04.2021 günü saat 10:00’a kadardır. 

İhaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ve detaylı bilgi için TIKLAYIN. 


Basın - İlan

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR

KARAYOLLARINDA  MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR KARAYOLLARINDA MODİFİYE BİTÜM VE ELESTİK GENLEŞME DERZİ YAPTIRILACAKTIR